deegroller |33cm|
Niet op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 22,00Huidige prijs is: € 22,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 33 mm |
| Merk | EMGA |
| Breedte product | 33,0 cm |
| Diameter product | 6,5 cm |
| Hoogte verpakking | 7,0 cm |
| Lengte verpakking | 57,0 cm |
| Breedte verpakking | 7,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 2,690 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Gelagerd | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 47,00.€ 37,60Huidige prijs is: € 37,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 14,95.€ 11,96Huidige prijs is: € 11,96. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 51,00.€ 40,80Huidige prijs is: € 40,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,75.€ 13,40Huidige prijs is: € 13,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 19,95.€ 15,96Huidige prijs is: € 15,96. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 37,20Huidige prijs is: € 37,20. excl. BTW





