deegroller |45cm|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 19,95.€ 15,96Huidige prijs is: € 15,96. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 mm |
| Merk | EMGA |
| Breedte product | 45,0 cm |
| Diameter product | 7,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | beukenhout |
| Gelagerd | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 24,00.€ 19,20Huidige prijs is: € 19,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 47,00.€ 37,60Huidige prijs is: € 37,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 51,00.€ 40,80Huidige prijs is: € 40,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 53,00.€ 42,40Huidige prijs is: € 42,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 26,50.€ 21,20Huidige prijs is: € 21,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 37,20Huidige prijs is: € 37,20. excl. BTW





