drankendispenser |1x05L|
Op voorraad
elektrisch gekoelde dranken dispenser compleet met transparante container en aftapkraan, voetstuk is van hoogglans roestvrijstaal
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Beschrijving
elektrisch gekoelde dranken dispenser compleet met transparante container en aftapkraan, voetstuk is van hoogglans roestvrijstaal
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 33 × 49 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 49,2 cm |
| Breedte product | 33,0 cm |
| Diepte product | 22,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 60 W |
| Koelmethode | elektro thermische koeling |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Inhoud | 5,000 l |
| Met aftapkraan | 1 |
| Met lekbak | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/3/537008_G23M_67c0.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 770,00.€ 554,40Huidige prijs is: € 554,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.080,00.€ 777,60Huidige prijs is: € 777,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.050,00.€ 756,00Huidige prijs is: € 756,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 76,00.€ 60,80Huidige prijs is: € 60,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 105,00.€ 84,00Huidige prijs is: € 84,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.045,00.€ 836,00Huidige prijs is: € 836,00. excl. BTW





